DudaDeck tarasy drewniane
 
zadzwoń
793 588 718

Tarasy drewniane

 

Tarasy drewniane – miejsce relaksu i spotkań


Wspaniały dom i piękny ogród to nie wszystko – idealne uzupełnienie stanowi dopasowany i praktyczny taras drewniany, który może służyć spokojnemu wypoczynkowi, jak i większym spotkaniom towarzyskim. Często to właśnie taras w okresie letnim staje się głównym miejscem, gdzie odbywają się kameralne przyjęcia i duże imprezy w gronie rodzinnym. Taras ogrodowy umożliwia wygodne spędzenie czasu i relaks blisko natury.
 

Budowa tarasów Wrocław – jak zaprojektować taras idealny?


Wybór wielkości, kształtu i wyglądu tarasu może być nie lada wyzwaniem, dlatego naszym klientom dajemy możliwość wykonania projektu w niskiej cenie, który umożliwia wizualizacje ich pomysłów. Oczywiście w tej kwestii, jak i w każdej innej w trakcie realizacji tarasu chętnie podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Jednak chcąc ułatwić Państwu zaprojektowanie idealnego tarasu drewnianego, podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę.

Przeznaczenie tarasu – czy ma to być kameralny taras do spokojnego relaksu, czy też będą odbywały się tam duże spotkania? Przy licznym gronie znajomych, warto zaprojektować większy taras, który pomieści wszystkich gości.

Ilość miejsca przeznaczonego na taras – tę kwestię trzeba dobrze przemyśleć, gdyż zbyt duży taras przy ograniczonej powierzchni ogrodowej może sprawić, że nie pozostanie wystarczająco miejsca na inne projekty, czy aktywności w ogródku przydomowym. W takich sytuacjach świetnie się sprawdzają tarasy mobilne.

Wygląd i charakter domu – dobrze jest taras dopasować do reszty zabudowy, tak aby stanowiły one harmonijną całość.

Warto pamiętać - budowa tarasów to inwestycja na wiele lat, dlatego nie warto na niej przesadnie oszczędzać. Dobrej jakości materiały w połączeniu z profesjonalną budową tarasu sprawią, że będzie on trwały przez długie lata, dając możliwość komfortowego wypoczynku.
 

Tarasy drewniane dolnośląskie – najwyższa jakość w rozsądnej cenie.


Prawidłowy montaż tarasów drewnianych zapewnia, że będą one nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Nasi doświadczeni pracownicy zwracają uwagę na najmniejsze detale, które mogą wpływać na komfortowe korzystanie z tarasu ogrodowego. Natomiast drewno najwyższej jakości sprawia, że taras będzie służył przez długie lata i wciąż pięknie się prezentował. Nasi klienci mają możliwość wyboru drewna różnego rodzaju: od gatunków rodzimych, po te egzotyczne. W przypadku wątpliwości, jaki rodzaj drewna wybrać do budowy tarasu chętnie służymy radą – nasi pracownicy pomogą dobrać gatunek, który będzie jednocześnie trwały i korzystny cenowo.

Mając na uwadze wygodę naszych klientów, zapewniamy kompleksową realizację całego zamówienia: od projektu do montażu tarasu. Wrocław to miasto ludzi ceniących sobie jakość, dlatego również dla nas jest ona bardzo istotna, co widać we wszystkich zrealizowanych przez nas projektach i zleceniach na wykonanie tarasu. Najlepszym tego dowodem jest zadowolenie naszych dotychczasowych klientów.

Wykonujemy również tarasy mobilne i tarasy ruchome, które świetnie się sprawdzają, stanowiąc ochronę basenu i zwiększając powierzchnię użytkową ogrodu. Tego typu tarasy nie tylko są wygodne w użytkowaniu, ale również znacznie podnoszą bezpieczeństwo – szczególnie dzieci i zwierząt.

Co zyskujesz, wybierając naszą firmę?

W celu poznania szczegółów oferty, umówienia spotkania oraz omówienia ewentualnej współpracy i ceny wykonania tarasu zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 793 588 718 lub przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

 

Tarasy drewniane tarasy-drewniane-wroclaw

 
 

Wrocław ul.Karmelkowa 29/14 Działamy na całą Polskę

Dane firmy


DudaDeck Piotr Duda
ul. Karmelkowa 29/14 (biuro)
52-437 Wrocław
NIP: 7521375433
Działamy na terenie całej Polski.


Kontakt mailowy
Mail tarasydudadeck@gmail.com

Telefony


Masz pytania? Zadzwoń.
Telefon 793 588 718

Pomocne linkiPolityka prywatności RODO
Wykonanie ActivePage.pl