DudaDeck tarasy drewniane
 
zadzwoń
793 588 718

Elewacje drewniane

/Usługi ElewacjeFirma Duda Deck
 

Drewno jest jednym z najstarszych surowców wykorzystywanych w architekturze, które aktualnie ponownie zyskuje ogromną popularność, ze względu na szerokie możliwości zastosowania, wysoką funkcjonalność oraz wspaniały wygląd. Elewacje drewniane idealnie współgrają z różnymi stylami architektonicznymi, pięknie się prezentując przez długie lata. Elewacje z drewna mogą być stosowane na całym lub części budynku, w zależności od upodobań i potrzeb właścicieli nieruchomości. Z powodzeniem są one stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowych znacznie podnosząc estetykę budynku.

Elewacje drewniane Wrocław – zalety.

Trwałość
Drewno niektórych gatunków drzew jest bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. W połączeniu z prawidłowym montażem elewacji drewnianej oraz dobrą konserwacją sprawia to, że instalacje mogą przetrwać w dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat.

Oszczędność energii
Drewno bardzo dobrze izoluje – dzięki temu latem budynek wolniej się nagrzewa, a zimą łatwiej dochodzi do mniejszych strat ciepła. To sprawia, że zarówno ogrzewanie, jak i ochładzanie wnętrz (klimatyzacja) jest bardziej efektywne i tańsze, a jednocześnie łatwiej jest utrzymać przyjemną temperaturę w pomieszczeniach o każdej porze roku.

Elegancki wygląd
Elewacje drewniane wyglądają elegancko i nowocześnie. Drewno idealnie pasuje do budynku w każdym stylu architektonicznym i w połączeniu ze wszystkimi materiałami. Dzięki temu, że jest to naturalny surowiec, stanowi on idealne połączenie między tym, co nowoczesne, a tym, co tradycyjne i płynące prosto z natury. Budynki z elewacją drewnianą pięknie harmonizują z ogrodami przydomowymi, jednocześnie wyróżniając się na tle okolicznej zabudowy.

Elewacje drewniane Wrocław – najwyższa jakość w dobrej cenie.

Niezwykle ważne dla trwałości elewacji drewnianych jest użycie odpowiednich materiałów. Nasza firma daje możliwość wyboru drewna z gatunków drzew egzotycznych, które charakteryzują się wyjątkowo dużą trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo nasi doświadczeni pracownicy dbają o odpowiedni montaż elewacji drewnianej i wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie, co sprawia, że elewacje zdobią domy naszych klientów przez wiele lat.

Elewacje drewniane Wrocław – dlaczego klienci wybierają właśnie nas?

Zadowolenie klientów to dla nas priorytet, a budowa z drewna to nasza pasja – to połączenie sprawia, że dbamy o każdy szczegół realizacji budowy, na każdym jej etapie. Pomagamy zaprojektować elewację drewnianą, tak aby była ona praktyczna i pięknie się prezentowała. Doradzamy w wyborze drewna, które będzie spełniało wszystkie wymagania klientów, zarówno pod względem estetyki, jak i trwałości. Dbamy o każdy szczegół podczas montażu, aby elewacja odznaczała się wyjątkowo wysoką jakością. Nasi klienci od lat doceniają nasze zaangażowanie w powierzone nam realizacje oraz dobry kontakt z naszymi pracownikami, którzy odznaczają się wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem. Zlecenia wykonujemy od A do Z – od projektu, aż po gotowe elewacje drewniane. Wrocław to również możliwość umówienia szybkiego spotkania, w celu wstępnego omówienia wykonania elewacji drewnianej. Jednak projekty realizujemy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt lub pod nr tel. 793 588 718 – chętnie omówimy szczegóły projektu, odpowiemy na pytania i doradzimy, tak aby inwestycja spełniała Państwa wszystkie oczekiwania.

 

Elewacje drewniane elewacje-drewniane

 
 

Wrocław ul.Karmelkowa 29/14 Działamy na całą Polskę

Dane firmy


DudaDeck Piotr Duda
ul. Karmelkowa 29/14 (biuro)
52-437 Wrocław
NIP: 7521375433
Działamy na terenie całej Polski.


Kontakt mailowy
Mail tarasydudadeck@gmail.com

Telefony


Masz pytania? Zadzwoń.
Telefon 793 588 718

Pomocne linkiPolityka prywatności RODO
Wykonanie ActivePage.pl