DudaDeck tarasy drewniane
 
zadzwoń
793 588 718

Baseny ogrodowe

/Usługi BasenyFirma Duda Deck
 

Upalne dni to idealna pora na spędzanie czasu nad wodą, jednak często odległość do odpowiedniego akwenu uniemożliwia pełne wykorzystanie pogody. Basenu składane dają bardzo ograniczone możliwości korzystania z nich. Niewielka powierzchnia, śliskie podłoże i trudności w utrzymaniu basenu w czystości sprawia, że nie spełniają one oczekiwań najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie połączenie najwyższej jakości z pięknym i naturalnym wyglądem. Idealnym rozwiązaniem jest więc budowa basenu ogrodowego, który spełni wszystkie wymagania domowników. Posiadanie własnego basenu daje możliwość swobodnego wypoczynku lub aktywnego spędzenia czasu w zaciszu własnego ogrodu. Dodatkowo basen ogrodowy zlokalizowany na stałe pozwala na odpowiednie zaaranżowanie ogrodu i przestrzeni wokół basenu np. budowę altany, czy tarasu drewnianego. Jednak, aby basen był w pełni funkcjonalny, musi być wykonany na najwyższym poziomie oraz prawidłowo zaprojektowany.

Baseny ogrodowe Wrocław – profesjonalizm w atrakcyjnej cenie.

Nasza firma realizuje inwestycje od samego początku do jej sprawnego zakończenia. Stały kontakt z klientem i elastyczność pozwalają nam na realizacje najróżniejszych projektów, tak żeby finalny efekt był spełnieniem wszystkich potrzeb inwestora. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania oraz wysoką klasę używanych materiałów. Realizacją budowy basenu ogrodowego zajmują się pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy każde zlecenie traktują z najwyższą starannością, tak jakby budowali basen dla siebie i swoich bliskich. To sprawia, że nasi klienci cieszą się praktycznym i efektownym basenem przez długie lata. Najwyższą jakość wykonania oraz dbałość o detale można zauważyć na zdjęciach przedstawiających wykonane przez nas inwestycje na budowę basenu ogrodowego we Wrocławiu i całej Polsce, które znajdą Państwo w zakładce Realizacje.

Budowa basenu – dolnośląskie i cała Polska.

Wykonanie zlecenia zaczynamy od wykonania projektu na basen ogrodowy. Wrocław może liczyć na szybkie terminy spotkań, jednak budowę basenów realizujemy zarówno na całe województwo dolnośląskie, jak i całą Polskę. Po stworzeniu i zaakceptowaniu projektu przychodzi czas na wybór odpowiednich materiałów do budowy basenu ogrodowego. Naszym klientom oferujemy możliwość wybrania drewna egzotycznego lub rodzimego. Doradzamy, które drewno będzie najlepsze dla realizacji danego projektu, tak aby wygląd basenu ogrodowego był harmonijnym dopełnieniem dla domu, tarasu i ogrodu, a jednocześnie drewno miało wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Bezpieczeństwo to podstawa.

Dobrym rozwiązaniem, na które decyduje się znaczna część naszych klientów, są tarasy mobilne i tarasy ruchome. Pozwalają one na ochronę basenu w porze jesiennej i zimowej. Dodatkowo tego typu taras ogrodowy pozwala na zachowanie znacznej części powierzchni użytkowej ogrodu. Oczywistym plusem, jest również wysoki poziom bezpieczeństwa basenów, które, gdy są nieużywane, można zakryć.

Realizujemy również budowę tarasów ogrodowych oraz elewacji drewnianej we Wrocławiu, dolnośląskim i w całej Polsce. W celu poznania szczegółów naszej oferty zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 793 588 718. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółowo naszą ofertę.

 

Baseny ogrodowe baseny-ogrodowe

 
 

Wrocław ul.Karmelkowa 29/14 Działamy na całą Polskę

Dane firmy


DudaDeck Piotr Duda
ul. Karmelkowa 29/14 (biuro)
52-437 Wrocław
NIP: 7521375433
Działamy na terenie całej Polski.


Kontakt mailowy
Mail tarasydudadeck@gmail.com

Telefony


Masz pytania? Zadzwoń.
Telefon 793 588 718

Pomocne linkiPolityka prywatności RODO
Wykonanie ActivePage.pl